» Bora Zemani e dashuruar? Moderatorja poston foton…

Bora Zemani e dashuruar? Moderatorja poston foton…

Ndarja e çiftit të njohur Bora Zemani dhe Vin Velit ishte një ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Pas ndarjes, moderatorja është përqendruar te karriera e saj dhe te rritja e djalit. Të dielën ajo i mahniti të gjithë me pamjen e saj teksa prezantoi disa nga konkurrentët e “Këngës Magjike” tek “E diela Shqiptare”.

Ndërsa së fundmi moderatorja ka postuar një foto në “Instastory” ku shihet një fletushkë që shoqëron kafen, dhe në të shkruhet “dashuri”, duke treguar se së shpejti dashuria mund t’i trokasë në derë.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera