» Rama e nis ditën më këtë ftesë, ç’do bëhet sot dhe nesër në sheshin “Nënë Tereza”

Rama e nis ditën më këtë ftesë, ç’do bëhet sot dhe nesër në sheshin “Nënë Tereza”

Kryeministri Rama e ka nisur diten me nje ftese per gjithe te interesurit, te jene pjese e panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza.

Sipas Rames ne kete panair ekspozojne produktet e tyre mbi 729 fermerë e sipërmarrës nga i gjithë vendi.

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë ftesë për të mos humbur edicionin e dytë të Panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza, ku do të mund të shihni e shijoni produktet më të mira shqiptare të më shumë se 729 fermerëve e sipërmarrësve nga i tërë vendi, ju uroj një ditë të mbarë ??‍???


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera