» “Emiliano Nuhu rrezikon jetën”, Koka: Durim Bami ka udhëtuar drejt Zvicrës…Pas çdo vrasje mban përgjegjësi Rama

“Emiliano Nuhu rrezikon jetën”, Koka: Durim Bami ka udhëtuar drejt Zvicrës…Pas çdo vrasje mban përgjegjësi Rama

Gazetari Bledian Koka ka lëshuar një bomb gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t. Sipas tij, Durim Bami është në Zvicër dhe kjo ka vënë në alarm policinë helvete për të mbrojtur jetën e oficerit Emiliano Nuhur, që zbulojë skandalin “Xhisiela”

Bledian Koka: Unë mendojë që këtu s’mund të ndodhi asgjë nëse nuk do qeveria. Edhe për vrasjen, e komandon qeverinë. Emiliano Nduhu është në rrezik. KA një informacion se Durim Dani ëhstë në zvicër. Përmes kufirit të Kosovës, nga Prishtina në Zvicër dhe konfirmohet përmes sistemit TIMS. Autoritetitet Zviceriane e kanë marrë Emiljano Nuhun dhe e kanë çuar në një vend të fshetë dhe mjaft të sigurtë, pasi ju rrezikonte jeta. Kjo bazuar dhe në deklaratën e vetë Nuhut. Po si ka mundësi që Dani, i njohur për lidhjet me krimin e precedentët lëviz lirshëm nga Shqipëria. Dhe nëse ndodh ndonjë vrasje, i vetmi përgjegjës që ka marrë në këtë drejtim është Kryeministri Edi Rama, që tha do e ndjekim këmba këmbës këtë horr.

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)Ndiqni LIVE emisionin në Youtube këtu: https://youtu.be/qv6r42rvvWA

Geplaatst door Ora News op Donderdag 11 oktober 2018


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera