» Koka-Ngjelës: Vazhdo me teoritë romantike të reformës në drejtësi, realiteti është tjetër

Koka-Ngjelës: Vazhdo me teoritë romantike të reformës në drejtësi, realiteti është tjetër

Gazetari Bledian Koka i ftuar në “360 Gradë” në Ora News u përfshi në debate me avokatin Spartak Ngjela për krimin dhe reformën në drejtësi.

Ngjela: Ka diferencë në këtë polemikë dhe intelekt. Mund të jesh shumë lart ti, nuk të ndjekim dot.

Koka: Ti vazhdo me teoritë romantike të reformës në drejtësi. Është e drejta jote, por realiteti është tjetër.

Ngjela: Pa motiv nuk nxirret. Ka të tjerë që i nxjerrin.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera