» Vrasja e tre punonjësve të bashkisë në Mat, gazetari Sokolaj: Ja si ndodhi vrasja, Këshilli Bashkiak mori vendim që…

Vrasja e tre punonjësve të bashkisë në Mat, gazetari Sokolaj: Ja si ndodhi vrasja, Këshilli Bashkiak mori vendim që…

Gazetari Trashëgim Sokolaj, gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI, bëri të ditur disa detaje të reja lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Mat, ku u vranë tre punonjës të Bashkisë së këtij qyteti.

Trashëgim Sokolaj: Në ora 18:30 Këshilli Bashkiak i ka dhënë titullin qytetarë nderi tre viktimave. Ato u vranë në krye të detyrës. Rreth orës 13:30 janë ulur në lokal, autori shkojë në lokal dhe i zbarsi kallashit. Ky i kishte thënë ndaloni punimet se është toka ime, sepse skam marrë kompensimin. Këto kanë vijuar punimet.

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)Ndiqni LIVE emisionin në Youtube këtu: https://youtu.be/qv6r42rvvWA

Geplaatst door Ora News op Donderdag 11 oktober 2018


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera