» Ngjela: Në dhjetor ngrihet SPAK, atëherë do dridhen politikanët!

Ngjela: Në dhjetor ngrihet SPAK, atëherë do dridhen politikanët!

Avokati Spartak Ngjela, gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t u shpreh se ngritja e SPAK është ajo që do ndaj shapin nga sheqerin në politik. Sipas Ngjelës, edhe këtë ndërkombëtarët këtë po presin.

“I keni parë ndërkombëtarët se si thonë, ngrini Byronë Kombëtare të Hetimit, ngrini gjykatën Speciale. Sepse ata e kanë të qartë që atje do të shihen frytet e vërteta të Reformës në Drejtësi dhe jam i bindur që brenda dhjetorit do ti kemi këto institucione dhe do të shohim se si do dridhen politikanët. Nëse nuk ndodh kështu, atëher ndërkombëtarët do flasin ndryshe”, theksoi Ngjela.

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)

Live/ '360 gradë' nga Artur Zheji – "Reforma në drejtësi dhe gënjeshtrat e vjeshtës" (11 tetor 2018)Ndiqni LIVE emisionin në Youtube këtu: https://youtu.be/qv6r42rvvWA

Geplaatst door Ora News op Donderdag 11 oktober 2018


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera