» Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr videon, mos harroni këto 5 këshilla

Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr videon, mos harroni këto 5 këshilla

Ambasada Amerikane ka dale sot me nje tjeter njoftim te rendesishem per te gjithe ata qe duan te aplikojne per lotarine amerikane, te celur vetem para pak ditesh.

Ne faqen e vet ne FB, ambasada ka postuar nje video informuese, ne te cilen terheq vemendjen per kujdes, lidhur me 5 keshilla te thjesha, por shume te rendesishme, qe u duhen ne momentin e aplikimit.

Mesazhi i Ambasades 

Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ?https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera