» Orinda zbulon skenografinë e emisionit të ri të Turit

Orinda zbulon skenografinë e emisionit të ri të Turit

Ashtu siç është paralajmëruar moderatori i njohur Turjan Hyska pritet të nisë së shpejti në Tv Klan, emisionin më të ri “Familja”.

Duket se skenografia për këtë emision është pothuajse gati dhe këtë fakt e ka dëshmuar gjatë ditës së sotme, moderatorja dhe bashkëshortja e Turit, Orinda Huta.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në mes të skenës ku duket një kubë anash dhe krahas saj shkruan: “Familja”.

Nuk dihet ende një datë fikse se kur pritet të nisë ky emision.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera