» Gjigandët e NBA/LeBron James kundër Curry: Koshi nga gjysma e fushës që nuk do ta prisnit/video

Gjigandët e NBA/LeBron James kundër Curry: Koshi nga gjysma e fushës që nuk do ta prisnit/video

Në garën e parasezonit midis Lakers dhe Ëarriors, janë përballuar dy gigantët e NBA: LeBron James, sapo ka kaluat tek Los Anxhelos, dhe Stephen Curry, ylli i State Golden. Ky i fundit është specialist i NBA-së nga  tre pikëshi dhe në përgjithësi nga distanca të gjata, por në këtë rast koshi nga pothuajse gjysma e fushës – është vepër e LeBron. Ndeshja përfundoi 123-113 për Lakers./360grade.al

 

Video: Tëitter / Nba TvVideo: Tëitter / Nba Tv


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera