» Foto lajm/Xhevahir Spahiu shpërthen në lot kur sheh lajmërimin e vdekjes për Fatos Arapin

Foto lajm/Xhevahir Spahiu shpërthen në lot kur sheh lajmërimin e vdekjes për Fatos Arapin

Poeti i njohur Xhevahir Spahiu është tronditur nga vdekja e shkrimtarit Fatos Arapi.

Ai ka shpërthyer në lot kur ka lexuar lajmërimin e vdekjes së mikut të tij ngjitur pas një shtyllë.

 

Fotografia është përcjellë nga gazetari Zylyftar Hoxha, gjendet emocioni dhe dhimbja.

Më poshtë fotografia:


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera