» Tjetër tërmet godet Shqipërinë, ja ku u zhvendos epiqendra dhe sa ballë

Tjetër tërmet godet Shqipërinë, ja ku u zhvendos epiqendra dhe sa ballë

Nuk kane te sosur lekundjet e termetit ne vend. Pas dy goditjeve te regjistruar gjate dites se djeshme me epiqendra nga jugu e me tej spostuar ne Lushnje, nje tjeter termet eshte shenuar sot.

IGJEUM raporton se ka regjistruar nje goditje termeti ne oren 04:47 te mengjesit te sotem, me epiqender ne Mirdite.

Sipas IGJEUM termeti ka qene me magnitude 2.5, 7 kilometer ne verilindje te Klosit dhe me thellesi 2 km.

termet


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera