» Ndeshja me Jordaninë, fotoja e Ilda Bejlerit nga stadiumi bën xhiron e rrjetit

Ndeshja me Jordaninë, fotoja e Ilda Bejlerit nga stadiumi bën xhiron e rrjetit

Shqipëria luan sot ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Area”.

Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bejleri është në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komente e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale teksa duket tejet tërheqëse, ndërsa komentet kanë qenë të shumta.

ildaaaa

ilda-bejleri1Untitled-5-5310615565full-ilda-bejleriauto_ss1512117868downloadilda-2


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera