» Paralajmëron astrologe Meri/ Një planet do ndryshojë rrjedhën e jetës suaj

Paralajmëron astrologe Meri/ Një planet do ndryshojë rrjedhën e jetës suaj

‘Një planet i kundërt e ndryshon rrjedhën e jetës sonë sidomos nëse është personal. Aferdita simbolizon shprehjen tonë sentimenale dhe kënaqësine materiale. Këto janë dy cështje të rëndësishme që ne të ndjehemi të sigurt. Aferdita e kundërt tregon trauma që janë krijuar në lidhje sentimentale por edhe nga autotramatizmi jonë. Në disa raste qëndrojmë në gabime në zhgënjime në situatat të errta
Kërkojmë të përkryeren dhe qëndrojme në të njejten kohe të lidhur pas përvojave jo te përkryera”, njofton Meri.

Këtë periudhë do pyesim veten

1.Çfarë do të thotë lumturi për ne
2.Kë kemi refuzuar dhe kush na ka refuzuar
3.Kë kemi lejuar të na plagosi
4.Sa të gjalla janë përvojat që na kane tramautizuar
5.Pse përsërisim te njejtat gabime

Me Aferditen e kundërt e kemi të vështirë të shkëputemi nga e kaluara
E risiellim dhe e adoptojme si e vetmja mënyrë e egzistencës

Dashi
Do ju rikthehen pasione për jetën personale te fshehte por edhe për mënyra fitimi që mbartin risk të madh dhe rrezik

Demi
Do ti riktheheni një lidhjeje që ju ka lodhur në martese por edhe në kontrrollin që ju bënë në punën dhe veprimtarite tuaja

Binjakët
Nuk do ti shpetoni dot rutinës dhe rikthimit tek të njejtat veprimtari e pune duke bëëe të njejtat gabime në perzgjedhjet tuaja

Gaforrja
Nuk do shkeputëni dot nga një persona me ndikim të madh emocional nga e kaluara si te vetmen mundësi që mendoni se keni për të rregulluar gabimet qe keni bere

Luani
Dikush në familjen tuaj do ju shtoj detyrimet dhe përgjegjesit dhe do filloj të ushtroj kontrroll të madh zoterues

Virgjeresha
Këtë periudhe duhet të rregulloni gjithçka keni prishur apo keqkuptuar në mesazhet apo ndihmen që keni marrë në  lidhje me planet dhe interesat tuaja

Peshorja
Do fillojnë të  komplikohen ndjenjat tuaja dhe nuk do jeni aspak te qartë. Kjo do ju bëjë të riktheheni në metoda dhe njerëz që do bëni gabime në ekonomi dhe jetën personale

Akrepi
Nëse te tjeret rikthehen tek ju mos i hapni te gjitha portat lehtë. Nëse ju riktheheni kjo do të thotë që diku keni gabuar dhe po gaboni prapë

Shigjetari
Prapaskena në jetën tuaj personale lidhje të fshehta dhe skandale mund tju rezikojne pritshmërite dhe psikologjine tuaj. Kujdes nga tradhëtite

Bricjapi
Keni nevojë këtë  periudhe për ata njerëz që kanë qëëe të qëndrueshem në jeten tuaj edhe pse kane gabuar në mënyrën si ju kanë përkrahur

Ujori
Do rregulloni gjithcka që ju ka penguar në ngritjen tuaj apo reklamimin tuaj dhe kjo do të thotë të  ktheheni pak mbrapa në kohë

Peshqit
Një person i largët do ju krijoj një forcë tërheqëse të tillë sa ju çorienton dhe ju nxjerr nga planet dhe jeta juaj e përditeshme apo nga rregulli juaj.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera