» Prezantuesja lë përfundimisht Shqipërinë: Fillimi do të jetë i vështirë…

Prezantuesja lë përfundimisht Shqipërinë: Fillimi do të jetë i vështirë…

Të rinjtë që zgjedhin të emigrojnë jashtë vendit për një jetë më të mirë janë të shumtë, mirëpo vitet e fundit kemi vënë re një largim të aktorëve, këngëtarëve dhe prezantuesve televizivë.

Listës i ëshë shtuar së fundmi edhe një  nga blogeret më të famshme shqiptare nga e cila kemi marrë gjithnjë këshillat e modës. Bëhet fjalë për Estela Ujkën e cila ka vendosur të largohet nga Shqipëria e të nisë një jetë të re në SHBA.

Lajmin e ka treguar vetë Estela, e cila thotë se do të ndërtojë një të ardhme më të mirë për vajzat e saj.

Ajo shkruan:

Pershendetje miq,duhet te jem e sinqerte me ju qe ne Neë York nuk jam per NYFË por per nje te ardhme me te mire per femijet. Edhe pse fillimi pritet te jete i veshtire une nuk kam ndermend te dorezohem,ndaj do me duroni dhe ketej me postime simpatike .Sic eshte ky I rradhes. Me besoni qe kjo nuk eshte pamja e zakonshme ketu do flaşım per te gjitha por le te themi eshte zgjedhja ime e pare.Kjo eshte lagjia ku jeton dhe fotot jane realizuar me Lorest ndaj mendoj se hapin e pare e beme. Ju pershendesim nga NY dhe shihemi ne postimin tjeter. Ah po tani duhet te filloj te postoj dhe ne Anglisht.”


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera