» Modelja zbulon sekretin, ja bima që i rriti gjoksin me dy numra,për dy muaj

Modelja zbulon sekretin, ja bima që i rriti gjoksin me dy numra,për dy muaj

Modelja Brigette Cooper kohëve  të fundit u akuzua se kishte bërë ndërhyrje kirurgjikale në gjoks .

Modelja australiane i habiti të gjithë duke sqaruar se rritja e menjëhershme e gjoksit lidhet direkt me konsumin e pluhurit maca ,bimë kjo që rritet në Peru dhe supozohet se rrit energjinë,libidonin dhe balancon hormonet.

Modelja shpjegoi hap pas hapi se si kjo bimë i kishte rritur gjoksin me dy numra,për dy muaj, dhe sa mire ndihej ajo me veten tani. Ndër komentuesit e shumtë kishte dhe nga ata që e akuzuan për mashtrim dhe insistuan se do të ishte më mire të pranonte që kishte ndërhyje estetike ,sesa të gënjente aq hapur mijëra ndjekës .


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera