» FOTO/ Demalia kujton tragjedinë 11 shtatorit në SHBA

FOTO/ Demalia kujton tragjedinë 11 shtatorit në SHBA

Ilir Demalia ka publikuar një foto të flamurit amerikan në profilin e tij privat në facebook, në shenjë për të përkujtuar tragjedinë e 11 shtatorit 2001 ku u goditën dy kullat binjake dhe vdiqën me mijëra njerëz.

Postimi i plotë:

September 11-2018

Image may contain: sky, cloud, stripes, tree and outdoor

360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera