» La takim me një vajzë të bukur, por kur djali i shkon në shtëpi vë duart në kokë

La takim me një vajzë të bukur, por kur djali i shkon në shtëpi vë duart në kokë

Kujtonte se do të takohej me një vajzë të bukur por një burrë në La Spezia të Italisë e ka pësuar keq kur shkoi ta takonte atë.

Burri kishte kohë që fliste me vajzën në internet dhe la takim me të në një apartament.

Mirëpo kur shkoi atje shtangu pasi pa që vajza në fakt ishte transeksuale. Ai refuzoi raportin seksual dhe u largua mirëpo nuk përfundoi aty.

Kjo pasi menjëherë pas kësaj nisën kërcënimet. Transeksuali së bashku me një mikun e tij që kishte prirje të njëjta e kërcënonte.

Ata nisën t’i shkruanin:

Ne kemi videon e hyrjes tuaj në shtëpi, nëse ju s’na jepni 200 euro ne do ta postojmë online atë”.

Dhjetëra kërcënime, shantazh dhe fyerje, të cilat vazhduan pavarësisht se burri bllokoi disa herë numrat nga të cilët ai u kontaktua.

Por më në fund u dorëzua në polici për ndihmë. Pasi gjetën numrat e telefonit nga vinin thirrjet, karabinierët kapën dy transeksualë, tashmë të njohur nga policia për joshje të klientëve dhe më pas i shantazhonin.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera