» Rama publikon video duke u qethur

Rama publikon video duke u qethur

Kryeministri Edi Rama i ka mbaruar pushimet dhe tashmë është gati t’i rikthehet punës në krye të qeverisë. Këtë gjë e tregon edhe videoja e publikuar prej ti në InstaStory. Rama ndodhet tek berberi duke prerë flokët, e look-un e tij kryeministri ia ka besuar një adoleshenti nga Fieri.

Kreu i qeverisë ka zhvilluar ndërkohë edhe një bisedë të shkurtër me të riun berber që i tregon se vazhdon shkollën në gjimnazin e Fierit.

Rama: Po ça shkolle je?
Berberi: Në Fier, “Janaq Kilica” në Fier në gjimnaz, shkoj në vit të dytë sivjet.
Rama: Këtu vjen vetëm për verë e, punon me babain?
Berberi: Po, është viti i 8 që e ka babai sivjet.
Rama: Bravo!


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera