» Berisha publikon edhe foton e Ramës: Ja si mashtroi për avionin privat…

Berisha publikon edhe foton e Ramës: Ja si mashtroi për avionin privat…

Pas publikimit të djeshëm të avionit privat, pasoi një përgënjeshtrim nga kryeministria, por ditën e sotme, ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh tjetër në të cilin thuhet se se pikerisht avioni në të cilin hyri zonja Rama, është përdorur rregullisht nga Rama dhe bashkeshortja e tij në fluturimet e tyre”.

Për të argumentuar një gjë të tillë, qytetari ka dërguar edhe fotot të cilat i bashkëngjiten denoncimit.

Ja postimi I plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Qytetari dixhital nxjerr mashtrues dhe poshteron piktorin deshtak!

Te dashur miq, qytetari dixhital me foto poshteron piktorin deshtak per pergenjeshtrimin qe i beri denoncimit te tij per udhetimin e Madame Rames me charter nga Rinasi. Ai gjen se pikerisht avioni ne te cilin hyri zonja Rama eshte perdorur rregullisht nga piktori deshtak dhe bashkeshortja e tij ne fluturimet e tyre ne vendet me te pelqyera per ta. Nderim qytetarit dixhital. sb

Image

 


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera