» VIDEO/ Flet një nga të mbijetuarit në Genoa: U hodha nga kamioni, ndjeva një zhurmë shumë të madhe

VIDEO/ Flet një nga të mbijetuarit në Genoa: U hodha nga kamioni, ndjeva një zhurmë shumë të madhe

Shembja e urës në Genoa ka shkaurtuar 35 viktima, por ka pasur dhe shumë të mbijetuar.

Një prej tyre që është shofer ka treguar momentet e panikut, dhe se si ka arritur të mbijetojë.

Shoferi i kamionit ka thenë se arriti të shpëtojë, pasi ka dalë nga mjeti.

“Nuk më kujtohet shumë mirë, por ndjeva një zhurmë të madhe dhe më pas u rrëzova me kamionin tim. Arrita të dal jashtë kamionit. Mendoj se është një mrekulli që arrita të mbijetoj. Kam disa plagë në shpatull dhe disa gërvishtje të tjera në trup”- ka thënë shoferi i kamionit.

 


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera