» Masakra e Vlorës, Zykaj ishte fshehur mes barishteve 2 km larg banesave/Video

Masakra e Vlorës, Zykaj ishte fshehur mes barishteve 2 km larg banesave/Video

Këto janë pamjet nga vendi ku u fsheh për gati 12 orë autori i masakrës të ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj, Selenicë të Vlorës.

Është një vend me barishte të gjata rreth 2 km larg banesës së tij dhe banesave të viktimave të familjes Zykaj.

Rreth orës 06:30 policia pasi ka lokalizuar zonën i ka bërë thirrje të dorëzohet.

Ridvan Zykaj nuk ka bërë rezistencë. Policia ka gjetur në vendngjarje dhe armën e krimit dhe telefonin./oranews

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera