» Manjani: Jam dakort me Namik Doklen, duhen mbledhur armët dhe të sëmurët psiqikë që rrinë rrugëve pa trajtim

Manjani: Jam dakort me Namik Doklen, duhen mbledhur armët dhe të sëmurët psiqikë që rrinë rrugëve pa trajtim

Nga Ylli Manjani

Jam dakort me Namik Doklen.

Po, duhen mbledhur armët!

Por, bashkë me armët duhen mbedhur edhe të sëmurët psiqikë që rrinë rrugëve pa trajtim dhe në përçmim të plotë.

Këto janë “bombat lëvizëse” të rendit publik! Arrestimet post mortum nuk mjaftojnë!

Jam dakort me Namik Doklen. Po, duhen mbledhur armët! Por, bashkë me armët duhen mbledhur edhe të sëmurët psiqikë që…

Geplaatst door Ylli Manjani op Zaterdag 11 augustus 2018


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera