» (FOTO) Konflikti kishte nisur më përpara/ Këshilla e xhaxhait për Ritvanin: Mos bëj fjalë me kushërinjtë…

(FOTO) Konflikti kishte nisur më përpara/ Këshilla e xhaxhait për Ritvanin: Mos bëj fjalë me kushërinjtë…

Një ngjarje e tmerrshme ndodhi pasditen e sotme në një fshat të Vlorës, në Selenicë ku u vranë 8 persona nga e njëjti fis.

Familja ka pasur probleme me kohë dhe këtë e tregojnë disa nga komentet në profilin privat të Facebookut të autorit Ritvan Zykaj i cili vuante nga probleme mendore, dhe ekzekutoi pa mëshirë 8 persona.

Më 23 maj 2016 xhahxhi i djalit e këshillonte që mos të bëntë fjalë me kushërinjtë e tij.

“Bukur komplimenti nipce.Nje keshill nga mua mos bej fjal me njeri ne fb sidomos me kusherinjet ok”,- shkruan xhaxhi Vullnet Caushaj .

/360grade.al/

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera