» Polica zbardh masakrën me 8 viktima, ja kush mbeti i vrarë…

Polica zbardh masakrën me 8 viktima, ja kush mbeti i vrarë…

Policia i ka hyrë me kokë punës për zbradhjen e plotë të ngjarjes që tronditi Vlorën ditën e sotme, ku u vranë 8 persona nga  Ritvan Zykaj.

Policia publikon emrat e 8 viktimave.

Njoftimi i policisë:

Nga te dhenat e deritanishme, autori ka  vrare  Demirin  dhe  gruan e tij si  dhe  ka vrare dy djemt e Demrit.

Ka vrare djalin e Demirit:  Azemin  dhe  gruan e tij.

Si dhe djalin tjeter te Demirit :   Besimin  dhe gruan e tij  si  dhe dy femijet  e tyre Saraen dhe Ledjonin.

Gjyshi i autorit e kishte vella Demirin.

Prinderit e autorit jane te shoqeruar ne Polici  dhe po merren ne pyetje ne lidhje me rrethanat e ngjarjes.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera