» FOTO/ Sot një nga femrat më seksi të showbiz-it, por dikur e kishte gjoksin dërrasë

FOTO/ Sot një nga femrat më seksi të showbiz-it, por dikur e kishte gjoksin dërrasë

Këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj është një nga femrat më seksi të show-bizz shqiptar. E njohur në Shqipëri dhe Kosovë dhe e ndjekur nga qindra njerëz në rrjetet sociale, Beatrix ka psotuar foto “hot” nga pushimet, ku shfaqet tejet seksi.

Por Beatrix e ka nisur herët rrugën e artit e kështu jo vetëm mbahet mend nga fansat por ka edhe foto që dëshmojnë se ajo nuk ka qenë kaq seksi sa është sot. Atehere le ti hedhim një sy fotove të sotme dhe atyre të para disa viteve…Si mendoni a ka bërë operacion plastik, Beatrix për të zbadhuar gjoksin e saj?!
Si ka qene:

Si eshte:


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera