» FOTO/Angela Martini në jaht me këngëtarin e njohur

FOTO/Angela Martini në jaht me këngëtarin e njohur

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet.
Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës.360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera