» Masakra në Vlorë/ Policia u bën thirrje qytetarëve: Kini kujdes personi është i rrezikshëm, ja si mund të na ndihmoni

Masakra në Vlorë/ Policia u bën thirrje qytetarëve: Kini kujdes personi është i rrezikshëm, ja si mund të na ndihmoni

Një masakër e frikshme ndodhi në Vlorë ku mbetën të vrarë 8 persona.

Policia bën me dije që Ritvan Zykaj është i lirë  dhe është shumë i rrezikshëm, forcat e policisë u bëjnë apel qytetarëvë që sapo ta shohin autorin nw fjalë të njoftojnë menjëherë.

Njoftimi i policise:

Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt te vendndodhejs së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numurin 069 41 10 242 si dhe në munrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.
Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.13418803_620160654814160_5023688975945383516_n38063066_1057115487785339_4614980314177994752_n38600590_1062678477229040_2897289082801487872_n (1)


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera