» Prezantuesi i njohur gjuan publikisht këngëtaren shqiptare: “A do ta bëjmë atë bebin?”

Prezantuesi i njohur gjuan publikisht këngëtaren shqiptare: “A do ta bëjmë atë bebin?”

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora, është një nga artistet më në zë të momentit dhe më të ndjekurat, e cila po zhvillon një numër koncertesh në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, Rita ka hedhur një tjetër foto provokuese në profilin e saj në Instagram dhe duket se prezantuesi i njohur, Nick Grimshaw, nuk i ka rezistuar dot këngëtares dhe formave të saj seksi.

“A do ta bëjmë atë bebin”, i ka komentuar Nick Ritës në foton ku ajo shfaqet e veshur me pantallona të shkurta dhe një triko të mbërthyer me vetëm një kopsë teksa gjoksi bombastik i del në pah.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera