» Fatlum të pranishmit: JLO koncert surprizë në një klub në Capri/ video e të dashurit

Fatlum të pranishmit: JLO koncert surprizë në një klub në Capri/ video e të dashurit

Me fat ata të pranishëm që ishin në gjendje të merrnin pjesë në një koncert ekskluziv.

Rezultate imazhesh për Jennifer Lopez, Capri

Jennifer Lopez është në Itali, si shumë të tjerë, për të kaluar pushimet e saj, pikërisht në bregun e Amalfit, së bashku me të dashurin e saj Alex Rodriguez, ish yllin e bejsbollit të SHBA. Çifti ka qenë i parë në dyqane dhe restorante disa herë, por vetëm dje Alex Rodriguez ka postuar në llogarinë e tij, Instagram, një video që tregon JLo e tij të bukur duke improvizuar një koncert të papritur në një lokale të Caprit./360grade.al

Rezultate imazhesh për Jennifer Lopez, Capri

Videoja e publikuar nga i dashuri:

Let’s get loud in Capri ??

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera