» Bleona shfaqet topless dhe ka një mesazh: Mjaft…

Bleona shfaqet topless dhe ka një mesazh: Mjaft…

E nxehtë kjo verë për Bleonën, që më shumë se një herë ka treguar se di ta shijojë jetën në të gjitha dimensionet, e zhveshur apo e zhveshur pak rëndësi ka. Përmes një postimi në instagram këngëtarja u ka dërguar një mesazh lirie të gjithë paparacëve por edhe të gjitha vajzave, ndërsa shfaqet topless në një foto që ngacmon imagjinatën.

Postimi

“Liri’ Sa vajza mund ta gërmëzojnë këtë fjalë? Unë kam punuar shumë në jetë për të qenë e lirë dhe e pavaruar nga askush dhe asgjë. Kam paguar një çmim të lartë për këtë. Jetoj vetëm, ha vetëm, fle vetëm. Kështu nëse ju mendoni se mund të më fshini guximin për të qenë e lire, që të marr një ngjyrë të bukur në plazh atëherë e keni shumë gabim. Ky është trupi im i vërtetë.

Mjaft shitët dhe përpunuat fotot e mia.

PS: Ju lutem kurseni pyetjet e tipit “kush ta beri photon” se nuk jam me gomone…. ka nje staff qe kujdeset për mua ne barke dhe me gjithe deshiren e madhe, akoma nuk kam license for boats’ ka shkruar Bleona në postimin e saj ku shfaqet toples.

Dhe për gjithë kureshtarët, Bleona ka sqaruar se kush i realizon këto foto provokuese.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera