» “E nxjerr prej katuni, po s’del katuni prej saj”, vëllai kap mat Emina Cunmulajn në plazh

“E nxjerr prej katuni, po s’del katuni prej saj”, vëllai kap mat Emina Cunmulajn në plazh

Emina Cunmulaj po kalon prej ditësh pushime me familjen e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi modelja, nënë e dy vajzave, është në Bahamas ku ka marrë me vete edhe vëllain e saj, i cili i ka bërë një video që do ju shkrijë së qeshuri.

Shpesh si me shaka ne themi mes njëri-tjetrit që shqiptarin kudo ta çosh, prapë “del në origjinë”, e kështu në fakt shprehet edhe Bekimi për motrën e tij, Eminën.

Emina është në breg të detit e ulur duke fërkuar këmbët me gurë, një “manikyr-pedikyr” natyral sipas saj.

Teksa i vëllai i shkon nga pas duke thënë:
Kqyre, munesh me nxjerr prej katuni, por kurr smunesh me hek katunin prej saj. Po ça i Zotin je tu ba? Je ardh nBahamas me e ba ktë a?!”

Si natyrë pa komplekse që është, Emina e ka postuar edhe vetë videon, ku më pas ka vijuar me mënyrën tradicionale të saj për përkujdesjen ndaj lëkurës.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera