» FOTO/ Ditë zie për moderatoren Aida Shtino

FOTO/ Ditë zie për moderatoren Aida Shtino

Ditë e trishtë sot për Aido Shtinon.

Gazetarja e njohur shqiptare ka humbur sot njeriun më të dashur, babanë e saj.

I ati i saj ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare  për shkaqe natyrale.

Prezantuesja e cila u bë e njohur për emisionin e saj ‘Njerëz të humbur’, pas shkëputjes totalisht nga televizioni, një pjesë të madhe të kohës ia ka kushtuar familjes së saj, veçanërisht prindërve.

Por fatkeqësisht, babai i saj u nda sot nga jeta, duke lënë një boshllëk të madh te vajza e tij, bashkëshortja dhe të afërmit. /GSH.al

Image


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera