» Çdo ditë tërmete, ja ku u regjistrua goditja në orët e para të mëngjesit dhe sa ballë

Çdo ditë tërmete, ja ku u regjistrua goditja në orët e para të mëngjesit dhe sa ballë

Vape dhe termete. Pos temperaturave te larta qe po sundojne mbi vend, duke i bere keto dite gushti gati te paperballueshme, perdite regjistrohen edhe goditje termetesh.

IGJEUM ka regjistruar nje tjeter goditje termeti gjate oreve te para te mengjesit te sotem. Epiqendra eshte regjistruar ne Kepin e Rodonit, ne Durres dhe magnitida ka qene 3.6.

 Harta

termet


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë…

Të tjera