» Zbulohen pushimet e Zhejit me kampionin e Europës Evis Bici…

Zbulohen pushimet e Zhejit me kampionin e Europës Evis Bici…

Siç kemi njoftuar ne datat 11 -12 gusht, kampioni i Europes Evis Bici, është i ftuar në “LURA 2”, në Gjirin e Lalzit do të sjellë shumë supriza për të gjithë sportdashësit, ku vec Ervis Bicit, do të ketë edhe dhjetëra të ftuar të tjerë.

Lexo:

Spektakël madhështor në Gjirin e Lalzit/ Atë që nuk e keni parë kurrë do ta shihni në 11 dhe 12 gusht

Prej vitesh sportisti shqiptar Ervis Bici po shënon suksese në Itali në një sport të vështirë si është Muai Tai.

Ndërkohë zbuluam se Evisi ka ardhur në Shqipëri dhe po stërvitet për eventin.

Sot është parë në shoqërinë e analistit Artur Zheji pikërisht në Gjirin e Lalzit./360grade.al

Foto galeri:

 

 

 

 

 

 

 

 

 360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera