» Transformimi i frikshëm i portierit të Arsenal Petr Cech

Transformimi i frikshëm i portierit të Arsenal Petr Cech

Numri 1 i Arsenal Petr Cech është shfaqur në qendrën stërvitore të Arsenal i fryrë nga palestra…dhe përdoruesve të Twitter nuk u besohet.

Ish-portieri i Chelsesa-t, tashmë 36 vjeç, mesa duket ka vënë një masë të madhe muskulore gjatë pushimit të verës.

Cece është përfolur për një rikthim te Chelsea pas ardhjes së Bernd Leno te Topçinjtë.

Tani tifozët në Twitter nuk kishin si të mos e kthenin në humor transformimin e portierit veteran.

Një përdorues ka vendosur foton e Cech një vit më parë dhe Cech të fryrë, duke thënë se “Cech me Wenger vs. Cech me Emery”.

Më poshtë keni edhe disa nga tweet-et më të bukura të rrjeteve sociale.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera