» Foto/ A është Liberta Spahiu vajza me të cilën u ‘fejua’ Flor Mumajesi?!

Foto/ A është Liberta Spahiu vajza me të cilën u ‘fejua’ Flor Mumajesi?!

Kantautori Flori Mumajesi e ka publikuar një foto, e cila nxitii ‘pyetjen milionë dollarëshe’….

U fejua apo nuk e bëri një gjë të tillë, sidoqoftë ai e ka konfirmuar tani, që është i dashuruar kokë e këmbë.

Pranë fotos së postuar Flori e ka vënë vetëm një zemër dhe fansat e tij menjëherë kanë reaguar me pyetje, se kush fshihet pas këtij imazhi.

Faktikisht më herët është diskutuar në media për një lidhje të mundshme mes Florit dhe Liberta Spahiut dhe unaza, që vajza në foto e mban, është e stilit të unazave, që Liberta i mban në duar.

Lajmi.net nëpërmjet telefonit ka kontaktuar me moderatoren e njohur, e cila nuk ka pranuar të flasë për këtë çështje.

Por ende asgjë nuk është e sigurt dhe pritet, që ai në ditët në vijim të zbulojë, se kush ia ka rrëmbyer kaq thellësisht zemrën.

ImageImageImage


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera