» Momenti shokues/ Majmuni godet në fytyrë vajzën e vogël dhe… (VIDEO)

Momenti shokues/ Majmuni godet në fytyrë vajzën e vogël dhe… (VIDEO)

Një moment shokues është filmuar në Kinë.

Sipas raportimeve të mediave të huaja, bëhet me dije që një vajzë e vogël është goditur në fytyrë nga një majmun. Vajza është rrëzuar në tokë ndërsa majmuni është larguar menjëherë.

Raportohet që vajza nuk ka asnjë dëmtim serioz në fytyrë.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera