» Shokuese/ Djali po bënte zhurmë në klasë, dhe mësuesja e godet me… (VIDEO)

Shokuese/ Djali po bënte zhurmë në klasë, dhe mësuesja e godet me… (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë në Kinë ku një student u shtrua menjëherë në spital pasi mësusja e tij e qëlloi  shumë fort me shpullë.

Mediat e huaja bjënë me dije që dajli është goditur 12 herë në fytyrë duke i dëmtur kështu syrin.

Studenti ishte duke punuar në dhomën e tij të studimit, por mësuesja deklaron që ai po bëntë shumë zhurmë.

Djali u dërgua menjë  hërë në spiatal pasi dëmet që ai kishte marë në fytyre ishin shumë të rënda.

 


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera