» Ronaldo iku, por shikoni ndryshimin që ndodh në stadiumin “Santiago Bernabeu”

Ronaldo iku, por shikoni ndryshimin që ndodh në stadiumin “Santiago Bernabeu”

Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pronar dhe ende nuk është vendosur se kush do ta ,mbajë atë numër.

1531408905_122401_1531408988_noticia_normal-768x432

Ndërkohë që në dhomat e zhveshjes së ekipit “LosBlancos” është hequr dhe fotografia e “yllit” luzitan. Në vend të fotografisë së Krisitano Ronaldos në dollapin të cilin ai e përdori për 9 vjet duket të jetë e vendosur fotografia me logon e klubit spanjoll.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera