» FOTOT: Çfarë nuk patë nga Samiti i NATO-s, Edi Rama heq atletet

FOTOT: Çfarë nuk patë nga Samiti i NATO-s, Edi Rama heq atletet

Liderët më të fuqishëm në botë janë mbledhur bashkë në samitin e NATO-s në Bruksel. Por ndërsa vëmendja u fokusua tek dy liderët kryesorë të botës, Donald Trump dhe Angela Merkel mes të cilëve nuk munguan as disa përplasje deklaratash, vëmendje tërhoqi edhe kryeministri Rama.
nato-4
Ai i ka zhgënjyer të gjithë ata që prisnin ta shihnin me altetet e bardha që nuk i ka kursyer në shumë aktivitete, madje edhe me liderë botërorë. Rama kësaj here ka zgjedhur të veshë këpucë.
4E2230F700000578-5943825-U_S_President_Donald_Trump_looks_back_at_British_Prime_Minister_-a-61_1531379876398
Në samit merrte pjesë dhe kryeministri Edi Rama, që këtë radhë ka hequr atletet dhe është shfaqur me këpucë.
4E21F6AB00000578-5943825-NATO_leaders_and_spouses_pose_ahead_of_a_working_dinner_at_The_P-a-69_1531379877025
4E1E2A6500000578-5943825-Turkish_President_Tayyip_Erdogan_and_Foreign_Minister_Mevlut_Cav-a-64_1531350836363

 

4E22448F00000578-5943825-President_Donald_Trump_and_German_Chancellor_Angela_Merkel_durin-a-54_1531350835981

4E22746700000578-5943825-image-a-71_1531351481463

nato-10

nato-9

nato-8

nato-7

nato-6

nato-5

nato-4

nato-3

nato-2

nato-14

nato-12

nato-11

nato-1


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera