» Humb kontrollin e motoçikletës dhe përplaset me vazon e luleve, vdes 54-vjeçari në Shkodër

Humb kontrollin e motoçikletës dhe përplaset me vazon e luleve, vdes 54-vjeçari në Shkodër

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Baçallek teksa një 54-vjeçar me inicialet N.B ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe është përplasur me një vazo lulesh ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

 

Njoftimi i policisë:
Me datë 12.07.2018, ora 15:40, jemi njoftuar se në aksin rrugorë Shkodër–Baçallek, ka ndodhur aksident me motorrçiklete, shtetasi N.B. 54 vjeç banues në lagjen Guerile,Shkodër, duke humbur kontrollin mbi mjetin është përplasur me një vazo lulesh, në anësore të rrugës, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e plotë të ngjarjes.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera