» U martua me sportisin Çek, por ja çfaë thotë Afërdita Dreshaj për Shpat Kasapin

U martua me sportisin Çek, por ja çfaë thotë Afërdita Dreshaj për Shpat Kasapin

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj u martua më 29 qershor në një ceremoni madhështore në Miami, SHBA. Afërdita dhe Jakub janë tashmë burrë dhe grua. Modelja shqiptare duket shumë e lumtur në krahët e sportistit çek.
Untitled-1
Mirëpo, njerëzit sado e shikojnë në harmoni me Jakub-n, sërish kanë pyetje për ish-in e Afërditës, Shpat Kasapin. Në opsionin e ri në Instastory “Ask me a question” (Më bëj një pyetje), Afërdita me siguri ka marrë shumë pyetje në lidhje me Shpatin. Mikesha e saj e ngushtë Xhesika Berberi, ka zgjedhur të përgjigjet për të dyja.
“A do e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”,-e pyet një komentues Xhesikën. Me një foto së bashku me Afërditën, Xhesika shkruan “Joooo”. Pra, kaq ka për të thënë Afërdita për Shpatin.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera