» Fotot që po çmendin botën: Shikoni si i kalojnë pushimet fëmijët e pasur të Britanisë (FOTO)

Fotot që po çmendin botën: Shikoni si i kalojnë pushimet fëmijët e pasur të Britanisë (FOTO)

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla.

Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë së Madhe, shihen ata duke bërë shpendim marramendëse.

Kur temperaturat ngritën ata drejtohen drejt pishinave ose në det me super-jahte.

Disa të tjerë tregojnë dashurinë e tyre për makina të shpejta dhe aivonë privatë, në një rast duke paraqitur një koleksion të tërë të super veturave luksoze.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera