» Publikohet foto, Rama takim me Trump gjatë samitit të NATO-s

Publikohet foto, Rama takim me Trump gjatë samitit të NATO-s

Presidenti Trump gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare te samiti ka përgëzuar dhe vlerësuar normalisht kryeministrin Edi Rama për fjalën që ky i fundit ka mbajtur në darkën e mbrëmshme të lidërve të Aleancës


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera