» Klaudia Pepa publikon çastet me të ëmbla me një person të dashur!

Klaudia Pepa publikon çastet me të ëmbla me një person të dashur!

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël.

Në këtë video balerina shfaqet sëbashku me nënën e saj, e cila është duke e përkëdhelur. Prej disa kohësh Klaudia jeton në Itali dhe takimet me nënën e saj nuk janë më aq të shpeshta.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera