» Video virale në internet, zjarrëfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjojnë alarmin për zjarr

Video virale në internet, zjarrëfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjojnë alarmin për zjarr

Një video që është bërë virale orët e fundit po përhapet me shpejtësi në internet. Janë zjarrëfikësit e një stacioni në qytetin e Zagrebit, të cilët po shijonin çerekfinalen ndaj Rusisë, dhe teksa të gjithë ishin të veshur me fanellat e tyre karakteristike, po shikonin goditjet e penalltive.

hrvatska_1531315491-492054

Por, teksa topin e kishte marrë Ivan Rakitiç, i cili do të godiste penalltinë e fundit, që i kaloi edhe për në gjysmëfinale, në stacionin e zjarrëfikësve ra alarmi për një zjarr. Të gjithë lanë vendet e tyre dhe u bënë gati për pak sekonda, dhe u nisën për në vendin ku kishte rënë zjarri.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera