» Cardi B sjell në jetë vajzën e saj! Zbulohet emri i veçantë

Cardi B sjell në jetë vajzën e saj! Zbulohet emri i veçantë

Cardi B është bërë nënë! Reperja e hitit “The Bodak Yellow” ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në një spital në Atlanta mbrëmjen e së martës, teksa bashkëshorti i saj Offset, i qëndronte në krah. Sipas “TMZ”, Cardi B ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Kulture Kiari Cephus.

Reperja bëri publike lajmin e shtatzënisë gjatë performancës së këngës “Be Careful” në spektaklin “Saturday Night”, në muajin prill, ku ekspozoi për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

Cardi B dhe reperi  u martuan në fshehtësi në muajin shtator, ndërsa dasma madhështore do të mbahet gjatë këtij viti. Kulture Kiari Cephus është fëmija i parë i Cardit dhe fëmija i katërt i reperit.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera