» Rama, pas përqafimit joshës me presidenten kroate, poston video te Gjiknurit dhe Klosit

Rama, pas përqafimit joshës me presidenten kroate, poston video te Gjiknurit dhe Klosit

Edi Rama shkruan sot në facebook, pas përqafimit joshës me presidenten e Kroacisë, se “me këto pamje të aktiviteteve të shumta që këto dy muaj kanë gjallëruar qendrat urbane dhe fshatrat nga veriu në jug me festat e traditës, festat e kulinarisë, festat e muzikës duke i dhëne ngjyra fantastike këtij sezoni”.

Mbrëmë Edi Rama i futi një shtrëngim serioz presidentes kroate, sapo fitoi Kroacia ndaj Anglisë, foto e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera