» Nuk ndalen tërmetet, regjistrohen lëkundje në 3 qytete

Nuk ndalen tërmetet, regjistrohen lëkundje në 3 qytete

ërmetet vijojnë të mbajnë të mbërthyer Shqipërinë edhe pse lëkundjet janë me magnitudë të vogël.

Referuar të dhënave të IGJEUM, në orët e para të mëngjesit të sotëm në vendin tonë janë regjistruar tre lëkundje.

Kësaj radhe lëkundjet janë regjistruar në Durrës, Korçë dhe Fushë Krujë, ndryshe nga herët e fundit ku epiqendra ishte Gjiri i Lalzit.

Lëkundjet janë regjistruar në orën 02:10:59 në Manëz 1.8 ballë, 02:37:55 në Fushë Krujë 2.3 ballë dhe 03:37:43 në Korçë 2 ballë. Lëkundje të tilla kanë qenë pa rrezik, pasi nuk është shënuar asnjë dëmtim

Javanews


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera