» Plas “dashuria” në instagram mes Oriola Marashit dhe…

Plas “dashuria” në instagram mes Oriola Marashit dhe…

Teksa të gjithë po presim këngën e parë të Oriola Marashit, modelja seksi na mban të ’karkiuar’ me foto mjaft provokuese dhe seksi.

Njëjtë shihet edhe në foton e fundit, ku komentet janë të shumta. Një prej tyre është edhe komenti i yllit të muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri.

Dafina: One of the sexiest!
Oriola: @dafina.zeqiri thank you love! you look amazing on your new video ? adore you ?
Dafina: @oriolamarashi mwuah edhe une ty te perqafoj shumë, kështu përfundon biseda mes dyshen ku vlen të thuhet se të gëzojnë mbështetjen të njëra-tjetrës dhe kanë një komunikim mjaft miqësor.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera